Depilacja laserowa jest w szerokim zakresie znaną metodą i akceptowaną. O jej zaletach wie w tej chwili większość pań i z chęcią z niej korzysta, na złość jej skuteczność znacząco się różni i to nie ze względu na podatność rzeczywistego koloru włosów na depilację a na markę lasera który jest do tego wykorzystywany. Sekret wyjawi salon kosmetyczny Lublin.

korzystanie z zabiegów depilacji laserowej to od czasu do czasu obowiązek dla płci pięknej, pomijając względy wygody to dla dziewczyn które mają problem z owłosieniem na twarzy to już bezwzględny powód do niskiej samooceny. Z tej przyczyny depilacja laserowa cieszy się ogromną renomą szczególnie depilacja intymna dla klientów to ogromna wygoda. Z tej przyczyny warto omówić istotne szczegóły które wpływają na trwałość tych terapii jak również przede wszystkim na skuteczność.

Niekiedy już na na wstępie można ustalić który salon kosmetyczny posiada bardzo dobry laser. Regularnie słyszymy bezbolesna depilacja laserowa, niestety lecz jeśli zabieg ma być wydajny to musi boleć. Oczywiście świadomość bólu możemy minimalizować natomiast w żadnym razie one nie znikną i za każdym razem będziemy czuli jakąś formę bólu. Skoro nie wyczuwamy bólu w okresie depilacji lub jest zdumiewająco niewielki to mogą być dwa powody:

  • - niebywale słaby laser do depilacji
  • - brak owłosienia

Pierwszy pobudka wynika ze tego ze lasery są różnej jakości, skuteczne dobrych producentów i nieskuteczne słabych producentów. Chodzi w zasadzie o moc generowaną w trakcie depilacji laserowej. Im wyższa moc to skuteczność pogłębia się, w tym samym czasie nasza skóra traktowana jest znaczącą energią którą musimy czuć, jeśli jest niska to można ją porównać do opalania. Z wysoką energią spajać się musi efektywny system chłodzenia skóry który zmniejsza świadomość, pomimo tego nawet niebywale skuteczny nie wyeliminuje go definitywnie.

Brak owłosienia czy cebulek włosów w które zdoła przenikać energia z lasera pokazuje że energia rozchodzi się po całości obszaru ciała i nie wyczuwamy charakterystycznych nakłuć po wypalonym włosie. Oczywiste jest najwyraźniej że przed depilacją laserowa nie można wykonywać depilowania woskiem, należy istotnie ogolić określoną partię ciała do zabiegu.

W naszym salonie kosmetycznym w Lublinie zapewniamy depilacja laserowa Lublin przy wykorzystaniu lasera Vectus. Technologia ta jest określana jako jedna z mniej bolesnych na rynku z powodu zaawanasowanego chłodzenia kontaktowego.

Laser Look
ul. Głęboka 10/36
20-612 Lublin